کار بزرگ پسری 18 ساله پس از پیوند قلببه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، شی ارشیا نوری تنها پسر خانواده کلاس دوم دبیرستان بود که خانواده متوجه شدند او دارای لنفوم و غدد در گلو است که در تنفس مشکل دارد و به شیمی درمانی نیاز دارد.

این نوجوان در مصاحبه با برنامه “ماه در حال سقوط است” که توسط مریم نوابی نژاد طراحی و کارگردانی شده است ، در مورد دوران شیمی درمانی و نظرات تلخ برخی از افرادی که مرگ را برای بیمار سرطانی اجتناب ناپذیر می دانند و البته دیدگاه خود او مبنی بر اینکه سرطان یک بیماری شایع است که قابل درمان است.

پس از یک دوره شیمی درمانی ، بیماری آرشیا بهبود می یابد ، اما پس از چند ماه ، او با طوفان دیگری روبرو می شود ، این بار به عنوان نامزد پیوند قلب.

مادر عرشیا در مورد این دوره از زندگی پسرش گفت: “ابتدا همسرم به من نگفت که عرشیا نیاز به پیوند قلب دارد و تا چند روز قبل از عمل ، فقط فکر می کردم با مراقبت از پسرم بهتر می شود. . ” در این مدت ، او از خانواده ما حمایت می کرد.

پس از پیوند قلب ، عرشیا می خواست پزشکی بخواند ، اما به دلیل تلاش های فراوان وی برای تحصیل در این زمینه ، مجدداً در بیمارستان بستری شد ، که آرشیا را به تحصیل در رشته پزشکی کشاند و سه سال پس از پیوند ، اولین بیمار بیمارستانی شد. پیوندهای اعضا را در جهان ثبت کنید.

«ماه در حال سقوط است» به تهیه کنندگی سید جواد محسنی هر روز حدود ساعت 19:30 از محرم و صفر روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 12 از شبکه دو تکرار می شود.

5858

https://earthwatchers.ir/
earthwatchers.ir
www.earthwatchers.ir