پاسخ ابراهیم رئیسی به س questionsالات نمایندگان کابینه مخالفان / وعده ها فقط برای دوره انتخابات نبودبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در جلسه عصر جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دستور کار دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفت.

در ابتدای جلسه ، ابراهیم رئیسی پس از بیان نظرات موافقان و مخالفان ، پشت تریبون ایستاد تا به سوالات پاسخ دهد. وی گفت: یکی از مشکلاتی که ما در زمینه معیشت و مشاغل در کشور داریم که آسیب دیده است ، مسئله مهم اعتماد است و این اعتماد باید احیا و بازسازی شود. بازگشت این اعتماد به تحقق وعده ها بستگی دارد. من به عنوان یک خدمتکار می سازم و دولت به وعده های خود عمل می کند. به مجلس بپیوندید تا دولت به این هدف برسد.

رئیس دولت سیزدهم گفت: این جلوه ای از صداقت است که اعتماد را باز می گرداند. من آنچه را که در انتخابات گفتم انجام می دهم و پس از آن ، این را نمی توان با ادعاها ثابت کرد و مردم شاهد هستند که مقامات و وزرا به وعده های خود عمل خواهند کرد. من به آنچه گفته ام اعتقاد دارم و برای تحقق وعده هایم از خدا کمک می خواهم. این درست نیست که تصور کنیم وعده ها فقط در جریان انتخابات داده شده است ، اما ما در محضر خدا هستیم و باید آنچه را که گفتیم انجام دهیم.

وی ادامه داد: نکته دوم درباره برنامه دولت است ، آنچه که به قول عزیزان به مجلس ارائه کردم ، یک طرح مختصر است و هر آنچه در برنامه دولت بود در این چند صفحه بیان نشد. ما یک برنامه کوتاه مدت داریم که حدود 65 صفحه است و یک برنامه فوری با تمرکز بر مسائل پیش روی دولت مانند مساله کرونا ، بازار سرمایه ، کسری بودجه و غیره. من همچنین در حضور رهبری گفتم که این برنامه فوری و کوتاه مدت است. برنامه دولت سیزدهم با 30 موضوع کشور تدوین شده است که برخی از آنها مسائل خارج از وزارتخانه است و در آن شماره و مشکل بیان و راه برون رفت از آن گنجانده شده است. با این شرط که مسئول اصلی و مقامات شریک مشخص شده و برنامه زمان بندی شده است.

این خبر در حال تکمیل است …

2727

https://earthwatchers.ir/
earthwatchers.ir
www.earthwatchers.ir