محمد شیری: من سرطان خون دارممحمد شیری در مورد وضعیت سلامتی خود گفت: در فروردین امسال به بیماری کرونر قلب مبتلا شدم اما خوشبختانه عروق کرونر قلبم ضعیف بود. من 23 روز در قرنطینه خانگی بودم و بعد از آن بازیگری را شروع کردم.

وی افزود: “دلیلی وجود داشت که کروناویروس من ضعیف بود. با شیوع گسترده ویروس کرونا ، پزشکم به من گفت که اگر واکسن آنفولانزا دریافت نکنم ، در صورت ابتلا به کرونا می میرم. مصاحبه رادیویی داشتم سه روز پس از پخش این مصاحبه رادیویی ، شخص ناشناسی با من تماس گرفت و گفت خواهرزاده ام مصاحبه رادیویی شما را از نروژ شنیده است و برای شما یادگاری ارسال کرده و آدرس مرا درخواست کرده است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «گنج مظفر» در همین راستا ادامه داد: بعد از رسیدن چند بسته به خانه من متوجه شدم خواهرزاده آن فرد واکسن آنفلوآنزا را برایم ارسال کرده است. عشق جوانی که پس از 27 سال اقامت در خارج از کشور ، هنوز فرهنگ و شخصیت ایرانی خود را حفظ کرده و از هموطن خود مراقبت می کرد ، اشک در چشمانم جاری کرد و من تا پایان عمر از لطف او شرمنده هستم. نمی دانم اگر واکسینه نشده بودم چه اتفاقی برای من می افتاد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی “شب ببر” با اشاره به سلامتی جمشید هاشم پور گفت: “من با دوست هنرمندم جمشید هاشم پور واکسن کرونا را دریافت کردم و او به کرونا مبتلا شد و دو یا سه روز است که هاشم پور مبتلا شده است. بهتر.”

بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون اظهار داشت: بعد از تزریق واکسن هیچ عارضه جانبی نداشتم. اما به دلیل سرطان خون ، مقاومت بدنم پایین است ، بنابراین یک طرف صورتم درد زیاد و غیرقابل تحمل داشت و خوشبختانه از بین رفت. دو سال پیش در طول سریال “دوقلوها” به طور اتفاقی متوجه این موضوع شدم. صبح قبل از فیلمبرداری بیدار شدم و دیدم پاهایم تاول زده است. بعد از آن به بیمارستان و متخصص پوست رفتم و دکتر به من گفت که تاول به دلیل زونا است و می توان آن را با پماد برطرف کرد ، اما گلبول های سفید شما بالا بود و حتماً باید به پزشک خون مراجعه کنید ، سپس به دوست پزشک و متخصص خون. من رفتم و آزمایش نشان داد که من سرطان خون دارم.

شیری با اشاره به فعالیت های خود در زمینه بازیگری گفت: در سریال نمایشی خانگی “جیران” به کارگردانی حسن فتحی و همچنین در چهار قسمت از سریال “خاتون” به کارگردانی تینا پاکروان بازی می کنم که با دو جلسه شبکه به پایان می رسد. بازی من در “خاتون”.

بازیگر سریال “شبهای برره” با اشاره به تعلیق فیلمبرداری سریال “جیران” تصریح کرد: به دلیل فوت پدر حسن فتحی ، تصویربرداری این سریال متوقف شده است. همانطور که می دانید ، این سریال درباره جیران ، همسر ناصرالدین شاه است و من نیز یکی از شخصیت های دربار را بازی می کنم ، که تا پایان ادامه خواهد داشت ، که فکر می کنم دو سال طول می کشد ، با از سرگیری این سری

بازیگر سریال “خشم و آشتی” با اشاره به علاقه اش به شرکت در سریال های تاریخی و مذهبی گفت: من نیز مانند بسیاری از دوستان دوست دارم دوباره در این زمینه بازی کنم اما تماشاگران نیز باید مرا در این سریال ها بپذیرند و پس از بازی در “شبهای برره” و تماشای و تکرار ، مردم هنوز بازی من در این سریال را به خاطر می آورند و گاهی اوقات من را در خیابانها سالارخان می نامند.

محمد شیری ضمن تاکید بر اهمیت تسریع واکسیناسیون عمومی ، خاطرنشان کرد: متأسفانه شیوع ویروس کرونا در کشور ما افزایش یافته است و تنها با واکسیناسیون عمومی قابل کنترل است. در این شرایط ، هیچ امیدی به بهبود واکسیناسیون برخی افراد و اولویت بندی برخی مشاغل وجود ندارد و لازم است همه افراد واکسینه شوند تا زنجیره انتقال بیماری کرونر قلب قطع شود.

5858

https://earthwatchers.ir/
earthwatchers.ir
www.earthwatchers.ir