شایعات علیه دولت اصلی در فضای مجازی / با فاجعه مسکن روبرو هستیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رحیم زارع در موافقت با کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: از نظر همکارانی که از جوانگرایی در ترکیب وزرای پیشنهادی انتقاد می کنند ، تعجب می کنم. و صنعت را می بینیم.

وی ادامه داد: تا کی می خواهیم این دور باطل انتقال وزیران قدیمی ، خسته و ناکارآمد را ادامه دهیم؟ باید اجازه دهیم در ابتدای گام دوم انقلاب دیدگاه های جدید و اقدامات و ایده های جدید پدیدار شود.

این نماینده مجلس افزود: فراموش نکنید که آقای رئیسی در شرایطی با کسری بودجه ، بحران کرونا ، تورم بالای 40 درصد ، وضعیت بد صندوق ها و بیمه ، تورم تجمعی تجمعی نقطه به نقطه ، بیکاری ، دولت را به عهده می گیرد. مشکلات بازار سهام ” و با بحران آب و خشکسالی و همچنین تحریم های شدید مالی مواجه است.

نماینده مردم آباده ، بوانات ، خرمبید و سرچاهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: گذشته با همه اتفاقات و تأثیر آن بر آینده رخ داد و اکنون باید سهم فرزندان خود را از آینده جستجو کنیم ، برای این ما نیاز به عزم ملی دارد

وی ادامه داد: در برنامه های دولت سیزدهم ، موضوع بهداشت و مبارزه با کرونا در اولویت است و همچنین در زمینه کشاورزی ، امنیت غذایی بر اساس یک برنامه کامل با محورهای حداکثر حفاظت از آب و منابع خاک ، استقلال صادرات ، محصولات کشاورزی با پیگیری اقدامات آقای ساداتی نژاد اجرا می شود.از طرف دیگر بحث انرژی ، استفاده از میادین مشترک نفت و گاز در برنامه های وزیر پیشنهادی نفت است. و با جدیت پیگیری می شود.

زارع تصریح کرد: کابینه دولت سیزدهم متشکل از یک تیم مجرب با رویکرد جوان ، یک تیم اقتصادی هماهنگ و بهره مند از وزرای مجرب گذشته است ، بنابراین از نمایندگان می خواهم به شایعات سایبری علیه دولت توجه کنند. با چالش های زیادی روبرو است انجام ندهید. امروز ما با فاجعه مسکن و مشکلات زیادی در معادن روبرو هستیم. بهبود این وضعیت مستلزم استفاده از جوانان با تجربه است. بنابراین ، من معتقدم که تیم وزرای دولت سیزدهم متشکل از افرادی انقلابی و کارآمد است و می تواند گام های موثری در جهت بهبود وضعیت کنونی بردارد. ببرید.

انتظار می رفت که زنان در حکومتداری بیشتر مورد استفاده قرار گیرند

علیرضا ورناصری قندالی در موافقت با برنامه های کلی و وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: “دلیل اصلی موافقت با سیاست های کلی دولت ، دیدگاه عدالت محور و برنامه های ارائه شده توسط وزرا و همچنین عملکرد رئیس جمهور و وزرای پیشنهادی. “

نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروزه عمده مشکلات کشور ناشی از تحریم ها ، کمبود منابع و نبود سیاست نیست ، زیرا طی چهل سال گذشته سالها ، 6 برنامه توسعه ای به پایان رسیده است. ” ما هستیم ، اما نقطه غفلت شده برنامه های توسعه ای در کشور ما ، که در عملکرد دولت های گذشته نیز مشهود است ، بخشی از قابلیت ها و ظرفیت های اصلی کشور را نادیده گرفته است.

شایعات علیه دولت اصلی در فضای مجازی / با فاجعه مسکن روبرو هستیم

وی افزود: دلیل اینکه امروز در حوزه اقتصاد با عوارض زیادی از جمله تورم 50 درصدی روبرو هستیم این است که به توانمندی های کشور در این زمینه توجه نشده است. در استانهای مختلف ظرفیتهایی وجود دارد که باید مورد توجه برنامه ریزان قرار گیرد ، در صورت دستیابی به این مهم ، نه تنها ایران ، بلکه خاورمیانه نیز می تواند تحت تأثیر این ظرفیتها قرار گیرد.

ورناصری با اشاره به قول احسان خاندوزی ، وزیر پیشنهادی اقتصاد که یک عمل گرا است ، گفت: امیدواریم با حضور وی ، سیستم بودجه ریزی کشور ، به ویژه بودجه شرکت های دولتی مورد بازنگری قرار گیرد. کارشناس.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس تصریح کرد: مشکلات زیادی در حوزه راه ها وجود دارد اما با توجه به اینکه فرد باتجربه ای مانند رستم قاسمی برای این رشته انتخاب شده است ، امیدواریم بتوانیم بر مشکلات و مشکلات موجود در این زمینه. باید توجه ویژه ای به مناطق محروم و بافت فرسوده شود.

وی فروش مواد اولیه را یکی دیگر از مشکلات امروز کشور عنوان کرد و گفت: ما به آقایان اوجی و فاطمی امین ، وزیران پیشنهادی نفت و سکوت قول دادیم که با گسترش صنایع پایین دستی از فروش مواد اولیه جلوگیری کنند. با این راه حل می توان اکثریت قریب به اتفاق بیکاری را حل کرد.

نماینده مردم در مجلس ، انتخاب وزیر جوان برای وزارت ارتباطات را انتخاب شایسته ای دانست و گفت: بسیاری از مسائل حوزه با استفاده از سیستم های جدید در این حوزه حل شد. امیدواریم این رویکرد در وزارت ارتباطات ادامه یابد. لازم به ذکر است که امروزه حدود 3 میلیون دانش آموز به دلیل نبود مسائل زیرساختی از مزایای آموزش مجازی محروم هستند. دانشجویان این مناطق باید با دید انقلابی و جهادی مورد توجه قرار گیرند.

ورناصری خطاب به رئیس جمهور گفت: ما از شما انتظار داریم آنچه را که دیگران در سال اول شعار داده اند انجام دهید. مردم به من ، شما و وزرای پیشنهادی کابینه سیزدهم امید زیادی دارند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس یازدهم گفت: قابلیت های منحصر به فردی در 15 کشور هم مرز با ایران وجود دارد که می تواند میانبر برای خنثی سازی تحریم های ظالمانه دشمن باشد. دیپلماسی باید به عنوان یک اصل در زمینه های فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی مورد توجه قرار گیرد.

ورناصری با بیان اینکه نخبگان زیادی در بین جوانان و زنان وجود داشت که انتظار می رفت از زنان در امر حکومتداری بیشتر استفاده کنند ، درباره مسائل استان خوزستان گفت: استان خوزستان محرک امنیت و اقتصاد ایران است ، با وجود همه ظرفیت و ثروت نباید با این مشکلات کنار بیایید.

وی افزود: خطاب به شما و وزیر نیرو گفتیم نه و تکرار می کنیم سیاست های غلط وزارت نیرو طی 40 سال گذشته باعث تنش آب در خوزستان شده است.

سخنگوی مجلس نمایندگان استان خوزستان در مجلس یازدهم تصریح کرد: همانطور که اشاره کردید ما به عنوان برادر کوچک شما تاکید می کنیم تا زمانی که شما در مدار مقام معظم رهبری بمانید و انقلابی بمانید در خدمت شما خواهیم بود. و اقدام انقلابی

2727

https://earthwatchers.ir/
earthwatchers.ir
www.earthwatchers.ir