استان یزد در سه سال گذشته با برنامه و استراتژی اداره شد
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد ، استاندار یزد در دولت دوازدهم در مراسم معارفه استاندار جدید یزد با تشکر از مسئولان استانی گفت: در 23 سالی که در استانداری خدمت کردم ، می توانم بگویم استان برنامه و استراتژی مشخص بود.

محمدعلی طالبی افزود: در این مدت مقام استانداری را در سیستم ارزیابی وزارت کشور از رتبه دوازدهم به رتبه ششم افزایش دادیم و بالاترین سطح همکاری را در ارگانهای مختلف داشتیم و با وجود همه صلح سیاسی ایجاد کردیم. مشکلات در کشور. “

وی گفت: “ما خواسته های مردم را در نظر گرفته ایم که برخی از آنها دهه ها در ذهن شهروندان نقش بسته است.” کاهش مستمر جنایات و برگزاری رویدادهای مهم مانند کنگره چهار هزار شهید استان و کنگره بزرگان نیز در این مدت ثبت شد.

استاندار یزد در دولت دوازدهم با اشاره به ساماندهی امور جوانان و آموزش در دوران تصدی خود گفت: کتابخانه مرکزی پس از 25 سال به بهره برداری رسید و اقدامات بسیار خوبی در زمینه فنی و حرفه ای داشتیم.

طالبی خاطرنشان کرد: دوران با شکوهی را در زمینه اشتغال و سرمایه گذاری گذراندیم و در بهار و تابستان گذشته بهترین عملکرد را در کاهش بیکاری ، اول در تثبیت و موانع تولید ، اول در امنیت سرمایه گذاری و همچنین سوم در سرمایه رتبه بندی کردیم. . ” ما سرمایه گذاری خارجی داشتیم و تعدادی از واحدهای بسته را به چرخه تولید بازگرداندیم.

وی افزود: در صدور مجوز رتبه اول را کسب کردیم و حتی 50 مجوز ناشناس برای تسهیل سرمایه گذاری صادر کردیم. فولاد سالها منتظر تکمیل چرخه بود و با صدور مجوز ، ما به مرحله تولید کنسانتره به ورق رسیده ایم

محمدعلی طالبی گفت: شعار ما این بود که استان یزد باید جزو پنج استان ارزان قیمت کشور باشد ، ما مدیریت بسیار خوبی در زمینه تامین کالا داشتیم و همچنین بندر خشک پیشگامان را باز کردیم که نقش بسیار خوبی دارد. در توسعه اقتصاد استان “.

وی افزود: در زمینه گردشگری نیز فعالیت های بسیار خوبی از جمله فعال سازی کمپ های گردشگری و ایجاد راه های سلامت انجام شد و زیرساخت های مسکونی 25 درصد رشد کرد.

راه اندازی اولین بیمارستان بحران کشور در یزد ، راه اندازی اولین کارخانه نوآوری کشور در یزد ، افتتاح مرکز نظارت و کنترل محیط زیست برای اولین بار در کشور ، تکمیل 70 درصد از پروژه های نیمه تمام با وجود کمبود بودجه ، بهره برداری از 110 کیلومتر بزرگراه ها و اتصال گاز به روستاهای بالای 20 خانوار از دیگر مواردی بود که محمدعلی طالبی در این مراسم به آن اشاره کرد.

در این مراسم که با حضور وزیر کشور برگزار شد ، مهران فاطمی به عنوان استاندار جدید یزد معرفی و از خدمات محمدعلی طالبی قدردانی شد.

48

https://earthwatchers.ir/
earthwatchers.ir
www.earthwatchers.ir